Kurumsal

Webo Wt Hakkında

20 yılı aşkın sektör tecrübesi ile mühendis ve bir araştırma ve geliştirme ekibi tarafından yönetilen tartı aletleri, Ar-Ge, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir şirket.

Ana iş:
–R & D, tartı kontrol cihazları, patlamaya dayanıklı ekran kontrol cihazları ve tartı kontrol ekipmanlarının imalatı ve satışı
–Tartım kontrol yazılımı geliştirme ve satış

Kobastar Hakkında

KOBASTAR,Load Cell imalatı ve Tır Kantarı imalatı konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile 2000 yılından beri tartı sistemleri üretimi yapmaktadır

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda zaman içinde ürün çeşitliliğini artırarak her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyerek bugün; 50 Kg dan 200 tona kadar çeşitli kapasite ve özelliklerde tartı sistemleri üretmektedir.

KOBASTAR markası ile kendi bünyemizde imalatını yapmış olduğumuz tartı sistemlerinin  kalitesine son derece önem vermekteyiz,çünkü biliyoruzki emeğiniz ve hakkınız kutsaldır.

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız tüm tartı aletlerini, sizlere güvenli ve doğru bir şekilde ulaşması için gerek üretimde, gerekse üretimden sonraki tüm kalite kontrolleri teknik elemanlarımızca yapılmasının yanısıra Avrupa standartlarına uygunlunu belgeleyen OIML,CE ve 2009/23EC sertifikalarına sahiptir.

Üretime verdiğimiz önem kadar Ar-Ge faliyetlerinede önem veren firmamız, Load cell  imalatı nıda kendi fabrikasında yaparak  KOBASTAR markasını daha değerli hale getirmiştir.

Bu vesile ile gerek milli ekonomiye, gerekse yerli makine üreticilerine destek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Tartı teknolojilerini yakından takip eden firmamız her türlü yeniliğe açık,araştırmacı ve konusunda uzman personeli ile ülkemizin kalkınması için çalışmalarına devam edecektir.

Bize güvenerek teveccüh gösteren   müşterilerimize teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

”KALİTELİ ÜRÜN,GÜLER YÜZLÜ HİZMET” Temel ilkemizdir.